KKK

4

KUHU SAAB FOTOpeeglit paigaldada?

Fotopeegel on ühes tükis ja kaalub üle 70 kg. Saame antud masinat välja rentida sündmustele, kuhu on autoga hea ligipääs. Kui on soov peegel kõrgematele korrustele toimetada, peab olema lifti kasutamise võimalus. Masina välitingimustes kasutamise kohta küsi täiendavat infot!

KUi palju ruumi vajab fotopeegel?

Et oleks võimalik teha täispikkuses fotosid on fotopeegli ruumivajadus ideaaltingimustes vähemalt 2x3m. Nii mahuvad suuremad grupid samuti fotodele. 10 meetri raadiuses peaks asuma ka pistik.

KUI KAUA AEGA VÕTAB Fotopeegli ülesseadmine?

Ideaalis tuleksime kohale tund aega enne peo algust, et jääks aega peegli asukoht üle vaadata ja masin kasutamiseks valmis seada.

MILLISE RAAMI SAAB TEHA FOTOLE?

Kuna väljatrüki kujundust saab muuta, siis teeme pildid täpselt nii lahedaks nagu soovite. Fotole saame lisada raami, firma logo, teksti, erinevaid kujundeid. Ühesõnaga, kõike saab!

MILLISEID REKVISIITE KAASA TULEB?

Fotopeegliga tuleb alati kaasa lai valik pildistamiseks mõeldud aksessuaare - mütse, kaabusid, prille. Lisaks puidust pulga otsas olevad vuntsid, suud jpm. Valime need lähtuvat Teie peo iseloomust.

KAS FOTOD SAAB KOHE KÄTTE?

Jah, fotod saab kohe kätte. Ühe pildi trükk võtab aega umbes paarkümmend sekundit. Peale ürituse lõppu edastame kõik välja trükitud fotod ka digitaalsel kujul.